pühapäev, 25. jaanuar 2015

ENTRUM Öösessioon (24.01.2015-25.01.2015)

Super!
Kõige sobivam sõna kirjeldamaks seda, mis seal toimus.

Üritus algas kell 13.00, kui registreerisime ennast ära ja liikusime ülesse. Kuna inspiratsioonitunnini oli umbes üks tund aega, siis arutasime Sandra ja Katriniga veel toote testimise asju läbi ning olime veidi murelikud. Kell 14.00 algas inspiratsioonitund, mis oli väga hea ning ma pidin paar sõna ka meie toote kohta rääkima (sest samal õhtul oli meie lauamängu testimine). Edasi liikusime kolmandale korrusele ühte ruumi, kus on viimased kaks korda toimunud ka seminarid. Esimesest seminarist me osa ei võtnud, sest meie mentor tuli selleks ajaks kohale ja pidime lauamängu küsimuste kaarte välja lõikama ning Darja Saar kutsus meid enda juurde, et me annaksime Eesti Rahvusringhäälingule intervjuu. Mind, Katrinit, Sandrat ja Jarnot intervjueeriti, kuid Aktuaalsesse kaamerasse pääsesime Jarnoga kahekesi. Muidugi oleks toredam olnud, kui meid kõiki oleks seal näidatud. :)

Vahepeal oli söögipaus ja siis algas teine seminar, kus rääkisime tulu- ja kuluallikatest, stardikapitalist ning maksudest.
Kell 19.00 oli õhtusöök ning 19.30 algas meie lauamängu "Õpi tundma Ida-Virumaad" testimise töötuba. Töötuba läks väga hästi ja saime head tagasisidet. Istusime veel ise meeskonnaga korraks maha ning arutasime läbi järgmise kuu plaane.
Kuna samal ajal oli ka Rakett 69 salvestamine, siis jõudsime seda vaatama alles siis, kui selle filmimine oli lõppemas. Sellegi poolest oli see huvitav ja põnev.

Edasi oli meie kord panna ennast proovile ning pidime moodustama meeskonnad. Iga meeskond pidi valmistama endale "kaariku", et sellega võistleda hiljem rallil. Iga meeskond sai teibirulli, kolm pikka toru ja neli suurt papitükki. Meie ülesanne oli neist teha kiiresti ja tõhusalt "kaarik". Meie tegime muidugi midagi auto taolist, mille ülesehitus möödus vägagi naerurohkelt. Polegi kaua aega nii palju naernud kui sel õhtul! Panime meie autole ka "huvitava" nime, mis pakkus meile palju nalja.

Kui kella 23.00 aeg ralli oli, siis kõikide teiste sõiduvahendid liikusid hästi ning siis tuli meie oma. :D
Meie oma lagunes juba alguses ära ning võite arvata, kui naljakas oli seda vaadata, kuidas see pidi rada läbima.

Hiljem oli veel disko, arutasime Rudolfiga YFU asju ning mingi aja möödudes läksin ka koju.

Hommikul jätkus üritus kella 9.45st. Hommikusöök, võimlemine, ettevõtlusteater ja lahkumine.

Kokkuvõtteks jäin üritusega väga väga väga rahule!


Ning järgmine ehk viimane sessioon on 28. veebruaril ning märtsi alguseks peame esitama aruande sellest, mida saavutanud oleme jne, et žürii saaks otsustada, kes on 30 gruppi, kes pääsevad superfinaali. Hoidke pöialt!

http://www.entrum.ee/entrumi-noored-tegid-kaasa-telesaate-rakett69-voistlusmeeskondades/


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar